Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz tordaitibi #71019 üzenetére

    ;) :R Fénykoromban még magam megjavítottam volna, ma már nincs hozzá megfelelő helyem és szerszámozottságom sem, a leszedéshez pedig csápra van szükség, nagyobb az esély lefelé kiszedni és aknáról nem nagyon férni hozzá. Mikor először lent volt a generátor, akkor is 22 ezer forint volt a javítás, de van egy olyan érzésem, hogy csak a villamos résszel foglalkoztak. Mondjuk az sem bírta sokáig. A hátulján van egy vákuumszivattyú, ahhoz szerintem tuti nem nyúltak és most már folyik abból is az olaj. Emiatt gondoltam, hogy rendelek egy újat/felújítottat, elvileg ezekben fel van újítva a vákuumszivattyú is. Mondjuk jobb lenne az új, de tartok tőle, hogy nem lehet már olyat beszerezni. Azt sem tudom, ezeket hol és ki újítja fel, mármint a delco remyt például, amit a bárdi és az unix is forgalmaz, mint felújított generátor. Bár ahogy nézem van ott japanparts újban is, jó kérdés, hogy japanparts új, vagy delco felújított lenne a jobb. 70A-ben lenne új delco is . Bár ha kiderül melyik teljesítményű van rajta, előrébb leszek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák