Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz darvinya #60961 üzenetére

    A szigetelések rétegzését, vastagítását a nagyfeszültség indokolja, 12 V nem nagyfeszültség.

    Az univerzális távszabályzók kódszámai gyártófüggőek, egymással nem kompatibilisek. Ezért már a kérdést csak úgy lehetne feltenni, hogy például van egy Philips univerzális távom, tud valaki Sencor kódot hozzá?

    Valójában így sem, mert még Philipsen belül is van sokféle univerzális, amikhez saját kódtáblázat tartozik.

    Ezt csak úgy tudod, hogy a távszabályzód összes kódját lefuttatod automatikusan, hátha reagál valamelyikre a TV.

    Utána jönne az, hogy a megtalált kódszámot ki lehet olvasni általában (vagy nem), azt egy másik fórumozó megtudná neked mondani. Csak ez meg azért felesleges kör, mert te ugyanúgy le tudnád keresni, ha olyan a távszabályzód.

    A tanítás jöhetne még szóba, akár egy üzletben lévő TV, illetve az eladó segítségével, vagy nem. Játszottam már a MediaMarktban is a saját tanítható távszabályzómmal. Kutya sem figyelt rám, hogy infrajelet másoltam az egyik távjukról.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák