Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • captainnemo

    aktív tag

    válasz magicbox #5645 üzenetére

    Én bevallom nem tartom ördögtől valónak, és ki is akartam próbálni, viszont nekem resetelte mindent és a firmwaret fel sem tette. Engem amúgy nem a video könyvtárak borítói érdekelnek, mert azt beállítom két perc alatt, és leszinkronizálja mondjuk 20 perc alatt. Az jobban idegesít állíthatok be mindent, mint pl. google bejelentkezés, tidal jelszó, felbontás, lejátszási jellemzők stb..Szóval nem csak az zavar a kodi beállításai elvesznek.

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz magicbox #5645 üzenetére

    Aham, csakhogy én az 1.0.9-ről frissítettem, tehát előbb még a 2.0.4-re is kellett. Tehát a dirty flash teljesen kizárva.

    Úgy lehetett volna, hogy leszedem a 17.x-et és felrakom újra a 16.1-et, amibe visszatöltöm a Backup-ot és úgy update-elem újra 17.6-ra. Állítólag így megtartja a korábbi Database-t, legalábbis itt ezt írják: [link]->meg, hogy ezért ez a legjobb módja az update-nek is.

    Viszont a CFW-ben megvan oldva a DD és DTS hang a 17.6-os KODI alatt, ami lehet valami olyan bűvészkedés, ami elveszne, ha letörölném ami előre van telepítve. És azért erre kíváncsi lennék.

    Van ott még egy megoldás, a legfrissebb Database törlésével, de majd meglátjuk mi lesz, még egyelőre ismerkedek az új KODI-val (meg ezzel az Estuary mod Skin-el). Turkáltam a menüben és hát annyi a beállíthatóság és az opció, hogy már szinte füstölni kezdett tőle a fejem. :D

    Jah.: amúgy meg a Futeko-n kérdeztem rá nem is régen, hogy működik e rendesen a 16.1->17.x Backup átrakás és ott elég meggyőzően állították, hogy igen...

    (#5646) captainnemo: LOL, nekem azok a "legkevesebb". Azzal kezdtem most is és szinte sec-pec alatt végigtoltam a legfontosabbakat, mert kb. már mindenre fejből emlékszem. Sokkal inkább a KODI Library a necces nálam, mert az is beletelt szinte napokba, mire pár sorozathoz sikerült rendesen beállítani, manuálisan, hogy rendesen scrap-elje be. Nekem ugyanis sok "különleges" anyagom is van, amiket szeret összetéveszteni a scrapper. De ja, jó lenne ha nem kellene Backup-onli, meg újrasettelni semmit az update után...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák