Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz jeni #5591 üzenetére

    + (#5592) Joshi

    Nem erről van szó szerintem. Azt már mindenkinek a következtető készségére bízom, hogy mit lát meg a dolog mögött és mit olvas ki az Admin "hozzáértő" válaszaiból és a reakciójából. Ami nekem lejött (mivel szerintem annyira nyilvánvaló az a konzekvensen tagadó és ferdítő demagóg kamukéró, amit már nem először olvastam): Ha már nem tudják betömni a léket, akkor tagadhatják, hogy kevesebben riadjanak el felszállni a fedélzetre, de attól még mi tudjuk, hogy ott a lék. Mondjuk ettől még nem fog elsüllyedni a hajó -amit mi tudunk-, csak mondjuk lenne akinek nem menet közben derülne ki, hogy nem valami nem 100%-osan az amit ígértek, hanem még a fedélzetre szállás előtt. Úgy látszik ez esetben üzleti érdekek felülírják a korrekt támogatás és az ügyfél központúság, sőt az alapvető udvarias kommunikáció és bánásmód írott és íratlan szabályait is... (Azt már nem is teszem hozzá, hogy ráadásul én pl. tőlük vettem a Q10 Pro-t, de amint látjuk is, ez ez esetben nekik nem számít sokat...)

    Szóval ettől még nem kell kukázni a lejátszókat :N és ez nem tudja befolyásolni, hogy a kérdőív eredményeit majd elküldjem a HiMedia-nak és azt sem, hogy ők kezdenek e vele valamit, vagy sem, a hsz.-em sem erre hívta fel a figyelmet. Hanem: Futeko, Admin, bánásmód, hozzáállás és, hogy néha érdemes a sorok között is olvasni azért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák