Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz c4 #4036 üzenetére

    És ha van mellette másik hangsáv szól a flac 7.1? Mert ha nem, akkor az a bug, hogy 7.1-es flac esetén nincs hang.-> Nem, a bug az, hogy HA nincs mellette másik hangsáv, AKKOR nem szól a FLAC 7.1-es hangsáv. Az más kérdés, hogy a "nem szól" nincsen belefogalmazva, mert szerintem ezt csak az érti félre aki direkt akarja. Az is kérdés, hogy miért "nem szól", mert szerintem azért, mert ilyenkor nem játssza le.Ha pedig nem játssza le, akkor logikus, hogy "nem szól". Eh... Sebaj, beleírom, hogy "nem szól", hogy mindenkinek világos legyen. :) :D

    Ez sem bug, az operációs rendszer sajátossága, nem csak az android ilyen.-> Ok ezt nem tudtam. Máshova és más kommenttel fogom belerakni, de benne marad.

    Nem Himedia kompetencia, Kodi fejlesztői fórumon kel verni az asztalt.-> Minél több helyen annál jobb. A Himedia ígéri a 17.x-re a javítást és a többi is hasznos infó lehet annak, aki a KODI-t is szeretné lejátszónak használni. Benne marad, de átkommentálom.

    Nem bug, nem hiányosság-> Akkor így: "hiányosság". És máris belefér. Lehet az lenne a korrektebb, de a "korlátozás"-t kicsit erősnek éreztem. De OK, belefogalmazom másképp, de... BENNE MARAD! :D :U

    Ennyire nem kell amúgy szőrszálhasogatónak lenni... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák