Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz blakey #302 üzenetére

    Lip sync? Pont erről szólt a válaszom első fele (elolvastad egyáltalán)?

    Ok, most akkor kérdezhetném, hogy miért fontos a feliratnál átállítani az fps-t, ha a Progresszív szinkronnal ugyan az érem el (mert erről még csak nem is hallottam eddig, hogy a felirat file tartalmaz "FPS-re vonatkozó adatokat, vagy ha azt nem, akkor miért lenne ez fontos), de ettől még lehet olyan dolog ez is amit eddig nem tudtam. Az eddig OK, hogy az fps eltérés miatt kell időzíteni, de mivel a Prog időzítéssel eddig tökéletesen ment a dolog, akkor ez képbe se került nekem. (És még csak nem is hallottam róla és nem hiszem, hogy az én hibám).

    Írtam is pár Hsz.-el ezelőtt, hogy ha valamit nem jól tudok, akkor csupa fül vagyok (és normális stílusban, azt hiszem).

    Szerintem írd meg a "bug" listát és tedd fel a futekora, majd segítenek.

    -Kösz, de ez azt hiszem a biztatásod nélkül is menni fog. (Amúgy meg ez a Fórum és külön ez a topic is részben azért van, hogy tájékozódjon és segítséget kérhessen az ember, persze látom, ezzel nem mindenki ért egyet.)

    Részemről zárom, PEACE és további jó sorozatnézést.

    [ Szerkesztve ]

  • Mulholland

    tag

    válasz blakey #302 üzenetére

    Sziasztok, blakey-től kérdezném, hogy írod, hogy SPMC-t használsz. Melyik verziót? A wrappert sikerült ehhez is beállítanod? illetve, nálad van legalább 5.1-es Dolby/DTS hang SPMC alatt?

    [ Szerkesztve ]

    ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

Új hozzászólás Aktív témák