Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dReFiX #38309 üzenetére

    Ne kelljen már 10-15ezer forint miatt nekünk végignézegetnünk az apróhirdetések tömkelegét. Nézd meg Krichd1 kérdezési módszerét kicsit feljebb.

    (#38306) krichd1
    Az álló dobozok közül én a Canton-t választanám, a te igényeidnek talán inkább a Mission felelne meg, de a Canton jobban megéri "abszolút értelemben". Az a Prelúdium a leírás alapján nem is igazán állódobozzá alakított, hanem inkább "doboz formájú, homokkal tömött állvánnyal ellátott" konstrukció, érdemes lehet meghallgatni, az biztos, hogy a doboza is ér annyit, mint amennyiért hirdetik, és jóféle hangszórókészlete is van, az eredeti Prelúdium-hangolás azonban nem az a fajta, amit írsz, legalábbis az eredeti dobozában kicsit döngős a mélytartománya a típusnak. Én az állványosak közül is a Canton-t választanám vagy a Mopnitor Audio-t, a te igényeidnek talán inkább a Monitor Audio felelne meg, illetve nagyon ügyes konstrukció a kedves-szép hangú JPW és annak a Mordaunt Short-féle klónja, nagyon "zenei" hanggal, ezek azonban "olcsóbbak", nincsen bennük annyira értékes anyag, mint például az MA-ban vagy Cantonban, a hangjukban sincs annyi "anyag". (Az Epicure-ről csak futó élményem van, nem merem megítélni, de jónak tűnt.)
    Az erősítők közül a nagyobbik szerintem megér annyi pluszpénzt, az áraik nagyjából reálisak, a Yamahát akár 20ezerért is lehet kapni, az is jóféle, meg merném venni, talán jobban tetszene neked az ő kicsit "simábbszavú" hangja, mint a valamelyest csilingelősebb, de egyúttal elektronikusabb hangú Denon-oké.

Új hozzászólás Aktív témák