Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #99120 üzenetére

    Nálam a kényelme miatt maradt, meg nem rossz egyáltalán, de bőven van feljebb, meg lejjebb is. Pont tegnap üzemeltem be Tigris Bodor pcéjét, hát az bizony feljebb, első blikkre is. Roon-al meg pláne és van egy olyan sejtésem, hogy a N2I is jobb a Roon-al. Én meg pont ezt a csapdát kívántam elkerülni. Nincs itthon pc, tehát Roon szerver kilőve, és tök jól elvoltam eddig a BluOs-al, telefonon Tidal és kész, remekül végzi a dolgát és jó hang. Csak most itt a pc plusz a Roon, igaz drágább és két szoftver előfizu kellene, de gondolkodom. Egy Mac Mini használtba és Roon vagy laptop és Roon. Ma mindenesetre kipróbálom N2I- is a Roon-t, picit szokom, majd ellen próba és látjuk. Szóval okosabb nem lettél hiába kérdeztél. Áráért nézve és nem számolva az okoskodó lehetőségeket, tök rendben az N2I, hálózatiként saját D/A val pláne, futóműként azért már nem ilyen fényes a helyzet legalább is stream formájában. Lehet, ennyiből van jobb, legalább is streamre, de az bonyolultabb szoftveresen, meg Roon plusz Tidal, egyén kérdése. Eddig egyszer hallgattam vele pendrivéről zenét, azzal megbékélnék, de Nas-ról Hdd-ről nem ismerem a képeségeit. Gondolom, hozza a pendrivéről hallottakat, úgy meg már megint más a leányzó fekvése. Oda adom egy hétre, adok mellé koaxot is, aztán majd látod, te mire mész vele. Nem tudok többet mondani. Ohh, de, rossznak, nem rossz.

  • YceBear

    tag

    válasz dgyuri0123 #99120 üzenetére

    Nalam egy Pio N50 van mint futomu. Reszben NAS -rol direktben reszben egy mini gepre kotve DAC kent. (J3050 proci). Nem tunt fel oriasi kulonbseg hangminosegben.

Új hozzászólás Aktív témák