Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz dgyuri0123 #97163 üzenetére

    Pont ezért vagyok bizonytalan én is. Anno 125K –ért vettem az Essence One-t, majd miután az ASUS rájött, hogy alulárazta, felnyomták 180-200K környékére.

    Mivel a környékünkön nincs HIFI bolt, ahol meg lehetne hallgatni, jogsim meg nincs, nem úgy megy, hogy fogom magam és elmegyek valahova, főleg nem úgy, hogy hurcibálom a teljes cuccot, a 15 kg –os számítógépemet, meg az erősítőt és a két álló hangfalat.

    Abban bíztam, hátha van valakinek tapasztalata mindkettővel, és tud egy támpontot adni.

    A koax vs optikához: anno azt olvastam, hogy akkor lehet rosszabb a koax, ha a PC teleszemeteli a GND –t. Márpedig a PC mindig tele fogja szemetelni, mert nem HIFI minőségű zenehallgatásra találták ki. (Legalább is az alaplapi hangkártya, egy spécibb HIFI hangkari nem biztos.) Elhiszem, hogy pl. egy kimondottan HIFI célra gyártott cucc esetében sokkal jobb a koax, mint az optika.
    Meg az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy 5 m –es volt a koax, ami tudtommal már eléggé határon van.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák