Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz Snoop-y #94945 üzenetére

    Avx-en van két libtec meg egy mission mk I, szerintem tuti postázzák hozzád is, vedd a mission-t karácsonykor hazajössz, és átadod nekem egy meghallgatásra. :K Majd Gyurinak. A libtec totál karakter nélküli nem tudom milyen lehet a másik, nagy különbség biztos nincs, olvastam pár véleményt amiben a missiont jobbnak mondták. Vagy van karaktere és a volt libtec tulajok nem értik a kábelüket, egyébként ez meggyőződésem. Ezt a kábelt nem értik, nem is adnak neki elég időt, ezért van ennyi eladó itthon. Balfaszok, ha lenne mellé egy semleges rendszerük, oda terelik az egészet, amit csak akarnak. Ebből a kábelből bármit lehet csinálni, búcsús hifit, sterilt, semlegest, bőgőt,vékonyat, vastagat stb. :) remek darab, mondom mindezt úgy, hogy számomra nincsen jobb réz kábel a Kondonál a földön, és talán már nem is hiányzik annyira, úgy érzem jól terelgetem a libtecet.

    (#94948) Dare2Live "Ha mindnképp erősítő, passzív hangfalban ilyen olyan kábelben gondolkodsz akkor szerintem nincs olyan, hogy nem mész fel BPre meghallgatni. Vakon rémítően be lehet szívni avval, hogy berendeled amiről szépet olvastál, ajánlották.
    De te tudod."

    +1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák