Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • migabi24

    nagyúr

    válasz Mosqu!to #89160 üzenetére

    Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod, ilyeneket szeretek olvasni😉

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Mosqu!to #89160 üzenetére

    Ma jutott kis idő a teszt folytatására, ezúttal tápkábeleket hasonlítottunk össze.

    A három szereplő:
    1) gyári "tyúkbél", avagy PC tápkábel jellegű fekete csoda
    2) Pangea AC14SE MKII
    3) HiDiamond DIAMOND 2

    Alapvetően szkeptikusan álltam a teszthez, nem gondoltam volna, hogy egy házimozi erősítőnél egy felújított villamoshálózattal rendelkező lakásban jelentősége lehet egy tápkábelnek. Pedig mekkorát tévedtem...
    A HiDiamond lemosta a másik két versenyzőt. Annyival érzékibb, annyival nyitottabb volt, hogy a teszt alatt egyöntetű győztes lett úgy, hogy a hallgatóközönség számára vakteszt volt (hála égnek ezek cserélgetése jóval gyorsabb, mint a hangfalkábeleké), ráadásul egyszer elsütöttem azt a poént, hogy 3 helyett 4 versenyző volt, ahol valójában a HiDiamond szerepelt 2x. Eredmény? Az első és a második helyen is a HiDiamond végzett....

    A Pangea mindemellett teljes mértékben pénzkidobásnak tűnt, nem nagyon volt érezhető a különbség a gyári kábelhoz képest.

    Árak tekintetében a gyári kábel mondjuk 700 Ft, a Pangea 25 eFt, a D2 pedig 60 eFt. Az egyértelműen elmondható, hogy a Pangea felesleges, viszont a D2 szerintem egy jobb rendszerbe mindenképp indokolt.

    Kölcsönkapok nemsokára valami "csodakínait", versenyeztetem majd azt is a D2-vel.
    Ha esetleg van tippetek, hogy ebben az árkategóriában még mit érdemes kipróbálni, akkor írjátok.

    Btw szerettem volna szubon is tesztelni a kábeleket, de sajnos a D2 a bumszli csatlakozója miatt összeférhetetlen a sub hűtőbordájával, a Pangea többletét pedig sajnos nem hallottam ki, így ez a teszt egyelőre elmaradt.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák