Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave118

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #84656 üzenetére

    Ezzel egyetértek, viszont a használt piacon muszáj kompromisszumot kötni ha jóval olcsóbban szeretne az ember hozzájutni a kiszemelt példányhoz. Sokszor az adott darab is alig bukkan fel, ilyenkor luxus azon filózni, hogy miért van kicsit lepattanva a sarka :) Nálam az Wharfi EVO frontok 15+ évesek, nem hibátlan, de ha ránézek nem egy ócskaságot látok, alig észrevehetők a bajai. Tegnap érkezett egy majd' 30 éves sztereó vas, kb filctollal javítható hibái vannak az éleken és sarkokon :) Ez van.

    Egyébként a szóban forgó Canton tényleg jól le van verve, ettől függetlenül érdemes elgondolkozni rajta. SZVSZ.

    [ Szerkesztve ]

    ... Ami ami, az az.

  • Snoop-y

    veterán

    válasz dgyuri0123 #84656 üzenetére

    Nem vitatkozunk csak eszmet cserelunk. Emberunknek nem tudom mennyi a budgetja az adott hangfalra de az indito posztbol nem az derul ki ,hogy kozel felmilliot szan a ket amugy valoban jobb hangfalra mint a hasznalt amit a kollega linkelt. Nyilvan jobb csak eppen 3x annyiba kerul. Jobb hangfalak mindig vannak es ahogy a masik kollega irta aki muszaki tartalmat preferalja jobban az esetleg tud kotni ilyen kompromisszumot.

    Az en hangfalaimon sincs karc (az ujakon) de a regieken volt megis el tudtam oket adni. De mondjuk ez en vagyok nagyon engem ezek nem zavarnak. Mindenkinek mas a hatar. Ha total karcmentes uj kell akkor azert meg lehet nezni ,hogy mondjuk 150K-ert mit kapsz nem hiszem ,hogy tul jo lenne a valasztek (illetve ugyanugy lecsereled x even belul) szoval atmeneti megoldasnak ez akar tok jo is lehet.

    En az Infinity kappaimat anno orokoltem. Ujonnan egy vagyon volt valami 900 EUR-ert mentek el. De hat ilyen ez a showbusiness ;]

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák