Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz shalafi66 #71468 üzenetére

    Írta; "de mivel szobában lesz, a hangminőséget befolyásolja hogy lényegében igen "alacsony" teljesítményen járnak majd"

    De ha már ilyen "csodák" vannak terítéken érdemes "csúcsra járatni" a keresést pl ezzel a "hangulat" is meg van nem csak a "hang" [link] ;]

    Hmm ....

  • válasz shalafi66 #71468 üzenetére

    Az elsődleges helyen PC-re lesz kötve, aminek részletei az adatlapban. Amit a hangrendszerből innen kiszórok bármi is legyen az, a másodlagos hallgatási helyen tovább élne de a jelforrás ott már a mobiltelefon lesz.

    Zenéből van mindenféle, komolyzene nincs és gyakorlatilag az összes mp3 formátum. Filmek és játékok a másik fontos szempont. Ezekben kell jól teljesítenie.

    #71467 Nemir Ombe : Az a poén hogy kamat gyanánt szert tettem az enyémhez nagyban hasonlító hangfalakra, amihez mindenféleképp kell egy másik erősítő. Ezért gondoltam azt hogy ha az elsődleges helyen kicserélem az erősítőt, akkor teljesen új hangfal is legyen és akkor egy teljesen új rendszer van.

    Tehát a továbbiakban meg kellene határozni a normális kört hangfal terén egy-két link jöhet és a hozzájuk megfelelő erősítőt. A mostanihoz hasonló teljesítmény kellene, az erősítő 2×70W RMS8ohm ha jól tudom, a hangfal hangváltó szerint 200W, de a komponensek is elég komoly, elméletileg a mély 100/140W, közép 40/80W, a magas 80/150W.

    Egyszer nagyon régen fogyasztásmérőt tettem az erősítő elé majd jól felhangosítva de nem emlékszek rá hogy 100wattnál többet mértem volna ha ez támpont az új rendszer teljesítményének meghatározásánál úgyhogy sztem induljunk ki 2×100wattos erősítőből aztán meglátjuk mi való hozzá.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák