Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz #56474624 #5063 üzenetére

    Köszi a választ, igazából most egy Genius 1250X-em van. Ezen hallgatok zenét. Sosem volt még olyan hangcuccom amivel elégedett voltam, eddig ez az első ami úgymond szépen szól, de hiányolom belőle a mélyhangokat. Az x.1es PC-s hangcuccok közül nekem egyik sem tetszik, szimplán alkalmatlanok zenehallgatásra.
    Pár hete volt egy JBL E60 pár, 60k-ért volt eladó, de ahhoz már kellett volna egy értelmes erősítő is, ami megint 60k, így kijött volna 120ból a dolog, most itt van ez a marha olcsó JVC, 20ért, és kb ha kérek hozzá kölcsön vagy veszek használtan egy erősítőt akkor is minőségi különbség lenne a mostanihoz képest mondjuk 30-40kból. Vagy nem így van?

    Amúgy főleg hangszeres könnyűzenét hallgatok, a rocktól kezdve a metalon át a hardcoreon túl a különlegesebb és finomabb zenékig :)

  • AMDFan

    addikt

    válasz #56474624 #5063 üzenetére

    Megnéztem a két hangfalpárt amit ajánlottál. Azt gondolom érzed, hogy nem értek a témához igazán.
    Azt látom, hogy Te nagyon is, de én ott leragadtam, hogy egy 10 cm-es hangsugárzó nem tud kiadni olyan hangot mint egy 16 cmes :) Vagy igen? És ez mitől függ? Ja és 2 utas vs. 3 utas esetén gondolom a 3 utasnál nagy előny hogy a középmély is ketté van szedve, ezért egy olyan zenében amiben van basszusgitár, szólógitár, meg dob, nem kell megszakadnia szerencsétlen hangszórónak hogy minden hangot kiadjon magából.
    Nekem ez lenne az első relatíve normális hangcuccom, egyelőre az álom kategória az egy H/K stereo erősítő + JBL E80 páros, ilyet hallottam már szólni élőben és hát igen... Nem rossz :) De az ára sem :)

Új hozzászólás Aktív témák