Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz AMDFan #44927 üzenetére

    Igen, jól tudod, van 5.1 Geniusom! De ha azzal kapcsolatosan, illetve az azt meghajtó számítógépes szoftverekkel kapcsolatosan van kérdésem, akkor azt, az annak kitalált topikban teszem fel. (emlékeim szerint, ez így is történt eddig) És kíváncsiságomat kielégítendőn, próbálkoztam hangzásjavító eszközökkel. De az eq-n kívül, mással nem próbáltam "becsapni" magamat. Ugyan, nem mondta még senki, hogy botfülű vagyok, de lehet, kérdéseimmel gerjesztettem már valakiben hasonló megfogalmazást :D Elismerem továbbá, hogy kissé nyersen fogalmaztam, de azt hiszem, ez mit sem változtat a tényen:
    a PC keltette hangforrás, mindaddig még DAC, vagy/és erősítőn nem halad át, addig egy számítógép keltette hangforrás marad, aminek megvan a topikja. Arról, meg nincs kedvem vitát indítani, hogy a számítógép keltette jelforrás milyen minőségű erősítőn és szűrőkön kell, hogy áthaladjon, mire zenét kapunk végtermékként. Ez erősen egyéni ízlés dolga, de az ez irányú kérdések jelentős hányada, még (szerintem) mindig nem a hi-fi topikba való.

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák