Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Bici #38589 üzenetére

    Egy tökéletes világban sztem semmi akadálya nem lenne. De egyelőre sem a DAC-ok, sem a jelenleg használatos adatátviteli, stream, spdif, stb. szabványok nem azok.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Bici #38589 üzenetére

    Szerintem továbbra sem értetted elég jól. :)
    Részben igenis tettem "villamosmérnöki" kijelentéseket is, amelyek nagyon sok mindent magyarázni szándékoznak abból, hogy a zenei formátumok adatfolyama a gyakorlatban miért nem szokott pontosan továbbítódni, illetve felhívtam (és Auratech is) a figyelmet, hogy a zenei hangjelenség és zenei jelfeldolgozás (egyáltalában a hangjelenség) mennyivel összetettebb, kiterjedtebb jelenség annál, mint amit a mai eszközökkel és gondolkódásmóddal a "makrovilágban dolgozó" "villamosmérnökök" mérni szoktak, mérni tudnak, és rávilágítottam arra is, hogy el kell fogadnod, a zenei hangjelenségek befogadása során mutatkozó tapasztalatok ma még számos olyan jelenséget mutatnak, amelyeket egyelőre nem tudunk a ma ismert vagy ismerni vélt "villamosmérnöki" elveinkkel-törvényeinkkel megmagyarázni, vagyis a hifisták-audiofilek tudományosan bizonyították és/vagy valószínűsítették számos olyan jelenség létezését, amelyeket egyelőre nem tudunk tudományosan megmagyarázni, megokolni, megérteni, csak próbálkozunk tudományosan megmagyarázni, megokolni, megérteni. Sok mindent egyelőre lebegtetni vagy kénytelen.
    Jó topikban próbálkoztál, de sok mindent egyelőrte lebegtetni vagy kénytelen.

    Szerk.: A fentieket Catman-nek lés Dioclesnek is javaslom megfontolásra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák