Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    őstag

    válasz andorra #37912 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy ki hol bóklászik, csak a lefényképezett állványból indult ki az egész, miszerint az márpedig az mégsem .... és különben sem, meg egyébként is hogy gondolja... ;]
    Erre kérdeztem, hogy a mai pc alapú rendszereknél mekkora értelme van még a hi-fi orientáltságú állványoknak, miért nem jó pl. egy olyan mint Toobee képén van.
    Ehhez képest nem kaptam elfogadható érvet arra vonatkozóan, hogy az miért nem jó.
    A régi hi-fi magazinos cikkeket ( hi-fi piacosat is ) rengeteget olvastam, de azok más technológiai háttérben íródtak.
    Igazából az ár-érték arányra lettem volna kíváncsi, ( a javulás mértékére ) mert mindig marad a régi dilemma: pl. egy 50 k-s állvány vagy egy kábel milyen szintű javulást hozhat a hangzásban ezt megéri-e bevállalni.
    Úgy gondolom, hogy a sok hi-fi kütyü közül az állvány az amire ebből a szempontból legkevésbé kell figyelni és pl. bőven elég egy Toobee féle szép ( és praktikus ) bútordarab ( mondjuk a lábaiba lehetne tüskéket csavarozni ;] ). Köszönöm a figyelmet! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák