Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz bkercso #30316 üzenetére

    Jobbam már volt, de eladtam (668B) :) Meg a hangfalas rendszerem is jobb, de ezt a bugi témát akkor se értem, hiszen hiába van jobb rendszerem, attól még ugyanúgy csápolok rosszabb rendszerrel is. A különbséget csak abban látnám, ha vennék egy jobb rendszert, hogy kíméli a fülem, másért perpill nem vennék újat. Persze van egy igényszintem, hiszen egy 5k-s 2.1 borzalmasan szól, de a telefonos rendszeremben van közép meg nem visít és fillérekbe kerül :) Egyébként valami ellentmondást érzek abban, amit mondok, de nem jövök rá :DDD Ha valaki tud szóljon ;]

    Ba cy lus: Rádió tényleg nagyon állat :K HiFi találkozóra való :DDD Mivel 2k-t ér az egész telefon, ezért még eladnom sincs értelme :) A W200 nem walkman testvérét ráadásul leejtettem ilyen rücskös kavicsos betonra a 3. emeletről és még egyszer bekapcsolt!, de aztán csak meghalt valamiért mire visszatettem az elő és hátlapot. Gondolom, hogy belül tört már szét. A szervíz meg gariba kicserélte azzal a hibával, hogy nem működik a bekapcsológomb, szóval egy tank a telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák