Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz blattida #24219 üzenetére

    Műanyag harisnyával gondoltam bevonni... Azon filóztam hogy a cat7 fémhálóját zavarszűréshez használom, de valami kellene amihez köthetem, (pl radiátor) de ilyen sajnos nincs a közelben...

    Diablo18: Többször ragadtam billentyűzetet én is, aztán a végén nem posztoltam: A chat stílus engem idegesített, rengeteg üres sorral, nagybetű és írásjelek nélkül; majd ugyanez sorkizártan, végtelen mondatokkal. Javult, bár most is elég híg karakteráradat sikerült. Jobban díjazzák a topikban hogy megtiszteled az embereket hogy formailag és stilisztikailag nagyjából helyesen teszed fel a kérdéseidet.

    Más:
    Estére elkészültek a falak, és reggelig hagytam is járni.
    Na kérem, alakul :). Főleg az alja és teteje profiltált a tuningból, de precízebb, részletesebb/jobban elkülönülő lett főleg a mély.
    Pl Edina - Kicsit más számánál még se fülesen, se semmilyen cuccon nem hallottam igazán jól szólni. Előtte sem volt rossz azért ez a kombó, de valahogy nem jött be ahogy szól. Na most, így már döfi, így képzelhette el a hangmérnök. (Más kérdés hogy ezt hányan hallják úgy vissza; kb az emberek 1-5%.) Úgy lett picit több a mély, hogy mélyebbre megy, kicsit feszesebb/precízebb (1-2 számnál szinte ropogós :) ), és jobban elkülönül a vokáltól. Ugyanez Geszti és a nagybőgő esetében is remekül megfigyelhető.
    Nem utolsó sorban olyan, mintha a hangoknak lenne egy 'kontúrja', ami még mélyebb, és idáig ezt sokkal kevésbé/nem hallottam. Olyasmi mint a lecsengés, sajnos nem nagyon tudom jobban megfogalmazni.
    Magasak kicsit levegősebbek, fémesebbek, de nem tolakodóan, jó lett.
    Első körben ennyi, mert meg kell szögelnem a zeneforrást(laptop) hogy menjen valami máson is mint DS, illetve a cd játékost visszaállítani hogy újra normálisan játssza a lemezeimet. (Két alternatív lejátszó is rémlik foobar mellett; nem tudom hogy itt vagy a DAC topikban olastam, de ha valaki tud jó alternatívát, kipróbálnám. Imádok a CL cuccokkal és a driverekkel copókázni.)

    Az erősítő+hangfal tuning úgy tűnik elég sokat hozott; alig várom hogy Pisti visszaírjon, és ideérjen a rendes IC kábel is, addig gatyába rázom a jelforrásokat is. :K

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák