Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz KMT #18413 üzenetére

    Értem köszönöm!

    Igazából abban reménykedtem, hogy a kis Mission kiszolgálja az igényeimet minden téren, 20 négyzetméteren. Na nem baj. :N

    Igen tudom, hogy lehet külön venni reflex-ládát, de akkor ennyi erővel vehetek újra HM cuccokat, ott úgyis adott a mély-láda, ami filmekhez, meg játékokhoz tökéletes. Csak akkor meg a jó zeneiséget adom fel, természetesen bizonyos értékhatár alatt.

    Első körben amúgy is csak az erősítőre lenne pénzem (és addig használnám a már adott két Jamo E500-amat).

    Az a kitolás a világban, hogy zenére sztereó (esetleg az említett 2.1) lenne a jó, filmekhez meg játékhoz pedig az 5.1/7.1. Nekem viszont nincs mind a két rendszerre pénzem. :O
    Na ez a kitolás.

    Ja és, hogy ha még ez nem lenne elég szeretném ha bármilyen erősítőm is lesz akkor legyen benne rádió, még jobb lenne ha netrádiót is tudna.

    Amúgy ha új erősítőt veszek, akkor mind a két igényemet szem előtt tartva három versenyzőm van. Mondjuk így ugrik egy ideig a hangfal vásárlás, mert elköltöm az összes pénzem. De valami valamiért.

    Sztereó
    Sztereó + NET
    HM + Net

    Tudom, hogy hülye igényeim vannak, de ha esetleg új erősítőt veszek, akkor az tudjon minden nekem tetsző funkciót. Használtakkal természetesen nincs ilyen igényem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák