Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4D1K

    őstag

    válasz KMT #18204 üzenetére

    Milyen hangot keresek, erre sajna egyre nehezebb válaszolnom. Alapjáraton azért vettem álló hangsugárzót, mert a rock/metál zenéim miatt szükségét éreztem hogy legyen testes mélye. Tavaly nyár óta ez annyiban változott, hogy rájöttem, egy jó akusztikájú szobában egy harmad akkor monitor is brutális mélyekre képes, max nem megy le 45Hz alá. Most úgy vagyok vele, hogy mindenevő doboz nincs, ennyi pénzért persze. Lehet h beadom a derekam és elfogadom hogy ekkora szobába inkább monitor való mint álló.

    Zenéből meg mindig olyat hallgatok, amilyen hangulatom van. Jelenleg élek halok az Apocalyptica ért, mellette meg Within Temptation. Úgyhogy valami olyasmi kéne, aminek jó (jobb)tere van, legalább ilyen jó mélye és dinamikája, valamit részletezőbb és kevésbé erőszakos magasai. Ja és persze érzékenynek kell lennie a CA340a miatt :)

    A mondat első része valószínűleg az igaz, a másodikról, maradjuk annyiban, fiatalabb vagyok mint gondolnád! (Ez néha marha érdekesen jön ki, amikor átmegyek egy fórumoshoz hallgatózni és alsó hangon 20-25-30 év van köztünk :DDD )

    # ANTAL Tuning #

Új hozzászólás Aktív témák