Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Pety #1750 üzenetére

    HI!

    En meg megjelenes utan leszedtem cdda-cdex parositassal, ajd yamaha 8824-essel szip lassa kiirtam arany ricoh-ra es traxdata audiora /aszem a 3. hinzik/ igy rafert 1 lemezre azota is orozgetem:- ))) /tisdom tudom e znem gyari lemez, de hat mit csiinajjak:- )))/

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • rii

    nagyúr

    válasz Pety #1750 üzenetére

    korábban kérdezted hogy honnan van az a sok cucc, nemtom komoly volt-e a kérdés, vagy csak a pillanatnyi megdöbbenés váltotta ki belőled, :) de elmondom röviden.

    Unokatesómék (woodstock feeling mind a kettő,+ Deep Purple, JetroTull, stb) venni akartak egy DECK-et, és szerzett nekik egy srác egy SONY TCK-22-t. Aminek elég rossz helye volt az albéreltükben, nyúzták rendesen, a play gombot vissza kellett forrasztani (:DDD) úgyhogy vettem egy AIWA forgófejes, érintőgombos, automatius szalagfelismerés DECK-et, (tipus nem tudok, de aminek az érintőgombjai viszintesen vannak elhelyezve) és mondtam, hogy cseréljünk, meg akartam menteni szerencsétlen TCK-22-t.

    majd láttam a bizományiban egy TCK-55II-t, és azt is megvettem, végül az egyik munktatársam látva, hogy szeretem a régi HiFi cuccokat, rám hagyta a TCK-35 DECK-jét, és a SONY STR-414L Rádiós erősítőt, ami maga egy ékszeres doboz, annyira szép :)

    Szal most van egy
    SONY TCK 22
    SONY TCK 35
    SONY TCK 55II sorozatom
    és az is szép ezekben, hogy mind a 3 ezüst színű, és analóg kijelzős DECK

    ugyanezen [L]''megmenteni, ami még maradt belőle''[/L] elv vezérelt arra, hogy 2002ben megvegyem tőlük a Videoton RA 6360-S rádió erősítőjüket ([link]) kemény 8.000 Ft-ért.

    egyszer majd, ha úgy érzem már, hogy nincs több HiFi cucc, mit meg kellene vennem, akkor berakom ide a képeket.... hátha még értékeli szépésgüket valaki rajtam kívül is ....

    további 2 tuner-t is rendeltem, hamarosan megjönnek (remélem)
    meg van egy
    Integra A8015 amp
    NAD 5255 cd


    most már csak a hangfal hiányzik itthonról (-:


    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák