Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz eclipse006 #12563 üzenetére

    Van egy olyan érzésem most, hogy az enyém sem volt még cserélve. Abból gondolom, hogy még így képeken keresztül is feltűnik, milyen gányul szokták ezeket sokszor megcsinálni, az enyém viszont tökéletesen gyári állapotúnak néz ki. Bár ez sem jelent semmit, ezen a HB1-esen is kb. hasonlóan néz ki, pedig a leírtak szerint volt már javítva a membránszél. Amúgy ehhez hasonló lehet az enyémen is, az enyém nem bringabelső. :)

  • Cleinor

    tag

    válasz eclipse006 #12563 üzenetére

    Sziasztok!!!

    No hát nem lacafacáztam, megvettem a quadralt-tannoy közép/méllyel-

    Ideiglenesen kölcsön kaptam haverom hifijét hogy megfülelhessem, tesztelhessem.
    Eddigi 4 órás folyamatos zenehallgatás után a tapasztalatok:
    Gyönyörű magas, tényleg tiszta és erőteljes, nem bántó. Tökéletes.
    Érezhető középtartomány, bár mintha éreznék egy lukat, de még nem végleges a rendszer/Csütörtökön veszek erősítőt,holnap jön hozzám haverom Denon sztereo erősítője/

    Mély. Nah ez érdekes, 16 centishez képest döbbenetes mélye van. Pontos, picit pattogós, de pl Rammstein Rosenrot-ban is gyönyörűen alá tud nyúlni, s trance mixben is erőseljes a jelenléte.

    Azért érdekes mert ügye ez egy módosított hangfal, látni a reflexlikon is. Ha benézek a szigetelést látom, mintha nem is járna a levegő, de mégis olyan mélyre nyúl le mint egy reflex, s ami a legfurcsább hogy nem érzek eddigi zenéken púpot, de ezt azért nem hiszem el, holnap kimérem szépen :)

    Tannoybak a jupiter szériájában eddig sem csalódtam, de most így etalon számomra.

    Maga a doboz is eléggé jó állapotban van, minőségi szerelésnek néz ki a tannoy beszerelése is, mert faragni kellett a dobozon, de tényleg nem látni.

    Úgyhogy összességében ez egy eszméletlen jó vétel volt, ma zene mellett alszom :)

    Csütörtökön megyek az erősítőért. Sikerült egy Harman/Kardont találni, HK 620. Ismerősömnek van és agyon dicsérte plusz külföldi oldalakon is dicsérik.

    Logitech Z-2300hoz képes már most sokkal jobb a rendszer, azt vásárlás után 1 héttel eladtam, mert nagyon nem bírtam hallgatni... Jó hozzáteszem hogy elkövettem azt a hibát hogy kocsimban hazafele zenét hallgattam és úgy hallgattam meg a logit. Kocsimban mégiscsak full Clarion van :)

    Köszönöm az eddigi segítséget, és a remek javaslatot. Írok még részletes beszámolót ha fejlemény van :R

    "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

Új hozzászólás Aktív témák