Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyani

    addikt

    válasz Nicky Nygaro #1201 üzenetére

    nézd azt meg azért h egy 80k-s sztereo erősítő elég valószínű h szebben szól mint egy 80k-s HMerősítő...

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Nicky Nygaro #1201 üzenetére

    hát ha még az eladó is azt mondta,hogy alkalmatlanok zenehallgatásra nagy általánosságban 120alatti HM erősitők,akkor gondolhatod.. engem idegesitett,hogy a megszokott zenéim mennyire igénytelenül szóltak.rendesek voltak a boltba,visszavették.persze ajánlották a szép 2106os vagy nemtom pontosan hanyas denont 140ért,de igazából ez sem győzött meg,hogy nekem ő kell mindenáron.
    hát nézd,ha életemben nem hallottam volna jobb cuccot annál a HM erősitőnél,akkor valszeg sosem tünt volna fel a hiányosság.nem volt fülsértő,csak egyszerűen elmosott minden finomságot.

    DDL:''hülyeség'',ez nagyon komoly vélemény,sajnálom,h máris igy leirtál.

    közben meghalálozott este a régi sztereó denonom is,most már úgy érzem végleg.már nem is recseg,hanem fél oldala süket.úgyhogy szenvedek.valamit sürgősen kell keritenem.
    genius 5.1 az uccsó vészmegoldás,de már inkább be sem kapcsolom.

    ja meg kipróbáltam mit tudnak ezek a digit kábelek.háát érdekes.egy fokkal több részletet vettem észre(de télleg csak hangyányival több),de valami zavart a hangjában.ja meg kijött egy magas frekijű hang néha.ilyen 17-18kHz körüli kb.ez előtte nem volt.ugyhogy vissza az analóg kábelekhez,ez meg marad vésztartalék.

    megnéztem a http://thunder78.fw.hu oldalt futólag :)

    nem lehet,h amugy azért nem jöttek be az ujak,mert ugyanannyi fénysugárra több pixel jut?akkor inkább az optika fényerejével volt a gond.de ez is általánositás,sztem.én meg elég nagy megelégedésemre használom a panámat.ismerem korlátait,de bolondbiztos,és szeretik kölcsönkérni.nem vok fényképész,sőt még amatőr sem.egyébként van ennek a tipusnak egy 5 megapixeles változata,enyim 4MPes,és nekem is jobban tetszett a 4.

    amugy nem értettem,miért nem vettél egy jó erősitőt a kocsiba.nekem sokat javult a hangzása tőle.oké,nem SAL terméket,az lehet többet árt.de az első mondat,h neked nem kell erősitő,az nekem elég érdekes :))

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák