Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz baryll #103526 üzenetére

    Ezt írtad: "Nálam pont fordítva jelentkezett a hangzásbeli feljebb lépés."
    meg hogy: " arra a bizonyos kérdésre adtam, hogy milyen rendszert építenék 1,2 millából"

    Ez bizony vitaindító. Miért?
    Mert azt mondod, hogy nálad egy sokkal jobb erősítő sokkal jobb hangzást eredményezett, csak azt felejtetted el leírni, hogy egy JBL L90 a dobozod, nem egy Orion HS280, mert ugye én azt hoztam fel példának. Tehát ferdítettél, nem is kicsit, mert 1.5 milliós erősítőt és egy kb. mai áron közel (vagy több) 1 milliós dobozt házasítottál össze. [link] Hol jön ez össze azzal, amit én mondtam? :F

    Másodszor pedig ezt mondtad: "A hegel és jbl l90 párosát nagy valószínűséggel nem cserélném el a felvázolt NAD-os rendszerre"
    Hol és mikor mondtam olyat, hogy bármit cserélj bármire? Miért adsz a számba olyat, amit nem is sugallottam? :U

    A te rendszered most a h300-al billent a helyére. Eddig volt egy "gyenge" erősítőd és egy sokkal sokkal jobb dobozod. Most kb. egyenrangúak a " láncszemeid". Ez a rendszer mai áron úgy 2.5 millió ft lenne, úgyhogy nagyon elrugaszkodtál attól, amit példaként felhoztam az 1 milliós doboz/ 200 ezres erősítő példámmal. ;)

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák