Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dargelot

    senior tag

    válasz FireKeeper #20464 üzenetére

    Az a baj, hogy nagyon lassan, 20 meccs egy divízióban ahol -8-10 pra pontot kaptam mindig, 50% win rate-el nem változott. Továbbra is -8-10 pontot volt le. Akkor mennyit maradjak a divízióba, hogy észlelje a rendszer oda való vagyok? S ez a divizió eggyel lentebb volt mint ahova besorolt a placement. Azt gondolnám, hogy ahova besoroló tesz az lesz a kezdő MMR kiindulásom, s ott 0 a levonás, de sajna nem.

    1-2 divizióval fentebb meg már -25 pontokat kaptam anno. Talán ha 30-40-50 meccsen át tudod tartani magad az adott divízióban akkor a - pra pont csökken, de istenem ez 50 meccs esetén 37 win, hogy ott maradjak. Ki tudná ezt tartani, csak az aki tényleg nem abba a divízióba való hanem sokkal nagyobb rangba. De csak 1-2 divízióval nagyobb a tudásod akkor kizárt, hogy ilyen nagy win ratet tudj tartani.

    Lehet-e fentebb kúszni -pra divíziókból? Igen lehet, de hosszú távon nagyon nehéz megtartani. A legnagyobb gondom az, ha pl Plat tudású vagy, de a rendszer gold 3 mmr-hez húz akkor nem fogsz tudni olyan mértékben előre jutni ahogy kéne. Most kinek van kedve 150-200 meccset lenyomni, hogy csak oda kerüljön ahova való.
    Szvsz az lenne a fair ha minden esetben a win 200 pont lenne és a lose is csak -200. Így 51% win rate-tel is fentebb lehetne jutni, igaz épp e végett csak nagyon lassan.

Új hozzászólás Aktív témák