Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #71528 üzenetére

    én is harácsolós voltam, most már szarok bele, gyűjtök, amennyit tudok, nem kraftolok egyértelmű hülyeségeket, de nem ülök a duston, mert semmi értelme, pláne, hogy kimarad a legmókásabb rész, az új paklik próbálgatása az első pár hétben. pl. egy pala DK-t simán le fogok gyártani, ha nem nyitom ki és lesz vele jó pakli.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • tomazin

    veterán

    válasz ígyvanferi #71528 üzenetére

    Ez szerintem egy olyan dolog, hogy mindenkinek más a mentalitása. Van aki a havi fizujának a seggére vág 5nap alatt, mert van pénz, tehát tud költeni, aztán meg várja a kövi fizut. Van aki ki tud jönni belőle a hónapban. És van aki félre is rak belőle. (egységnyi pénzről beszélünk)
    Ez ugyanúgy igaz itt is, csak más erőforrások vannak. Nem azt kell megértened, hogy a másik miért csinálja úgy ahogy, hanem azt kell elfogadni, hogy amit ebben a hszben leírtál az sarkított példa(ák) és a fenti csoportokból az egyik nézőpontja.

    fausto : nem tudom mit tud, reggel találtam redditen. de ahhoz, hogy tudja egy kártya raritását, ahhoz tudnia kell mi volt az a kártya.

    [ Szerkesztve ]

  • F-ECT$

    titán

    válasz ígyvanferi #71528 üzenetére

    Gyűjtök, de mellette szinte minden paklit ki tudok próbálni. Szóval nem a száraz kenyeret eszem, hanem a frisset, sőt mellette még teszek rá feltétet is, csak az mondjuk nem minden nap kaviár, hanem néha csak felvágott, hogy holnap is legyen mit enni.
    Konkrét példa: a rugó questet és patchest nem nyitottam, így lecraftoltam, viszont a wari questet meg nem, mert bár erős pakli, de annyira unalmas, hogy azért a pár meccsért ami valószínűleg tolnék vele nem fogok beleölni 2000+ dustot (néhány epic is hiányzik hozzá).

    Igaz, hogy a release utáni fejetlenség összes deckjét nem tudom kipróbálni, de egy csomót igen, és ami fontosabb, hogy az utána jövő 2-3 hónapban meg szinte bármilyen deckhez van kedvem, ahhoz meglesznek a lapjaim. Ez számomra azért is fontos, mer napi 3-5 meccset tudok lejátszani (szinte minden nap), többet viszont szinte sose. Így ha a nyitás után ki tudok próbálni 3-4 decket, az már bőven kitölti a szabadidőmet, a meta beállása után pedig marad annyi dustom, hogy a tier 1-3 deckek 90%-át tudom játszani.

    Emellett a goldon rohadtul nem ülök, szinte 0-ra lemegy a kiegek után, a dust főleg az utóbbi idők nerfjei miatt gyűlt fel ennyire, és innentől kezdve ez is inkább fogyni fog, mint gyűlni.

    Remélem így már érthető a logikám :)

    Ja és ha úgy döntök, hogy abbahagyom, akkor az összes erőforrást beletolom az utolsó kiegbe, azt kiélvezem és 0 bent hagyott értékkel lépek ki, mint ahogy ezt megtettem anno a wow-ban, d3-ban vagy a hots-ban is.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák