Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz micafighter #65949 üzenetére

    "De a secret önmagában nem elég jo megoldás szerintem. Egy "silence your opponents next summoned minion" secret szemét lenne szerintem mert onnantol hogy kijátszottad egy jo játékos megprobálja körbejátszani ha tudja, és egy ilyen secretet azért nem nehéz."
    Nem így gondoltam. Ezek nem is lapok lennének, hanem egyszerűen UI-ról tudnád aktiválni őket a körödben, és igazából interakciókat tudnál meghatározni a lapjaid (esetleg minionjaid) és bizonyos események között. Az ellenfél nem látná, hogy te ilyet beállítottál.

    Példa események:
    1. Ellenfél arcra támad
    2. Ellenfél megtámadja egy minionod
    3. Ellenfél summonol egy miniont
    4. Ellenfél kijátszik egy spellt

    Példa interakciók:
    - Játsz ki egy spellt a kezedből, ha targetelős, akkor arra aki triggerelte az eseményt (pl. 2. eseménynél arra a minionra / herora aki megtámadja a minionod)
    - Játsz ki egy miniont, ha van targetelt battlecryja, akkor targeteld vele azt aki triggerelte az eseményt
    - Meghatározott minionoddal blokkold a támadó miniont (nyilván ennek 1. 2. eseménynél van csak értelme)
    - Használd a hero powered, ha targetelős, akkor arra aki triggerelte az eseményt (mondjuk ennek lehet nem sok értelme lenne mage pinget leszámítva)

    Nyilván interakcióhoz mindig kell, hogy kézben legyen az adott lap (ha interakció beállítása után discardolod, akkor inaktiválódik az interakció), legyen elég manád rá, illetve utolsó esetben aktív legyen a hero powered. Minden körben csak az első eseményre aktiválódna, szóval ha 2 minionnal is arcba megy, akkor csak az elsőnél aktiválódna, akkor is ha van két ugyanolyan lapod kézben.

    De mégegyszer mondom, szerintem ezt nem lehetne normálisan megoldani mobil UI-n. Bár nem vagyok designer, lehet meg lehetne csinálni frappánsan :)

  • tomazin

    veterán

    válasz micafighter #65949 üzenetére

    counterre is counter
    eternalban addig tolhatod ezt a "counterelést" amíg elfogy valaki manája/lapja.

Új hozzászólás Aktív témák