Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz F-ECT$ #62433 üzenetére

    Ja. Mostanában belenéztem néha a grinninggoat streambe (a heartharenas srácok, ha jól tudom). ADWCTA-nak 7,2 az átlaga, amikor közösen játszanak Merps-szel, akkor is csak 7,5. Hát, idézőjelben csak.
    Szóval amikor azt mondjuk valakinek, hogy próbáljon meg 7-es átlagot elérni, mert akkor lesz önfenntartó az aréna, nem árt hozzátenni, hogy sikerülni úgysem fog. :)

    Fú, amikor összerak az ember egy 30 warlock lapos decket, amiben a 3 manás a legnagyobb, hogy gyorsan meglegyen a játssz ki 50 warlock kártyát quest (20 perccel éjfél előtt, amikor tele a questlog), bemegy wild casualra, és kétszer egymás után ugyanazt a standard renomage paklival játszót kapja, aki ráadásul minden kört végigvár... Na ilyenkor még én is elveszítem kicsit a türelmem.
    Először nem concede-eltem, gondoltam ez még belefér, ráadásul nyugodtan pakolhattam a lapokat, nem fenyegetett a veszély, hogy megöl hamar. Másodjára meg azért nem, mert korábban úgy működött a dolog, hogy ha éjfél előtt kezdek egy meccset, ami ugyan utána ér véget, de közben összejön a quest, akkor kapok még újat. Itt már csak 18 lapot kellett kijátszanom, szóval meglehetett (meg is lett). De persze nem kaptam új questet, ezek szerint ez már nincs így.

    [ Szerkesztve ]

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz F-ECT$ #62433 üzenetére

    Számokból nem tűnik annyira megérősnek, de nagyon megéri az aréna, ha jól megy. Sokáig le voltam maradva kezdőként, akkor szedtem meg magam, mikor elkezdtem arénázni.

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák