Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz saen #43248 üzenetére

    Hunter: én nem láttam többet belőlük, a 7-ből 3 lehet véletlen is.

    Agro shaman: sosem volt igazán elterjedve, pedig amikor bejön egy új deck, akkor hirtelen minden második ember azzal megy, de itt nem volt ilyen. Pedig legend képes, de lehet, hogy nem olyan könnyű / jó vele játszani, mint pl egy secret palával.

    Kolento féle változat: nem tetszett, vagy csak jobb a sima agro?

    Dive ever, work never.

  • bepe79

    addikt

    válasz saen #43248 üzenetére

    Én két kaszttal játszom, Hunter-el és Paladinnal. A Hunter-t én is kezdem megszeretni, az alap beast-es basic hunter deck-et kicsi felturbóztam az 1/1-es zöld pókkal, meg a deathrattle-ös pókkal, meg az 1/2-es taunt+devine shield-es mech-el, meg van benne egy csomó beast, aztán az a lap, ami +2/+2 mellett még taunt-ot is ad egy beast-nek, + azok a lapok, amik beast kirakása mellett/után vagy új lapot adnak, vagy tolják felfelé egy már lerakott beast-nek a HP-ját / attack-jét, meg a végén ott van még a highman hyena meg ilyenek. Emellett a nyíllal jól át lehet lőni az ellen Hero-ja felé mindenféle tauntot és minden mást is ignorálva, úgyhogy nekem tetszik, és nyerni is tudok vele.

    A pala a másik nagy kedvenc, ma reggel összedobtam saját kútfőből a T10-es enifin can happen murloc pala deck-et (nem a legjobb, mert hiányoznak lapjaim, csak próbálkozom), és eljutottam vele a turn 10-ig, le is szummonált egy csomó meghalt murloc-ot, csak ott már nagyon kevés HP-m volt a Shaman ellen, és szétszedett, ha akkor nincs lent tauntja, és nem arra megy el az enifin-ből 2-3 murloc, hogy azt leverjem, akkor máshogy is alakulhatott volna.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák