Keresés

Hirdetés

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Itt van az első fotó a Motorola Razr 50 Ultráról

    ma Marad a nagy méretű külső kijelző, és nincs más látványos változás egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz whitezo88 #42322 üzenetére

    Jó lenne, ha azt írhatnám, hogy nem rákkal lett meg, de sajnos a tempo mage csak rank 10-ig vitt, a smorc mage meg nem adta annyira, hogy rankedre menjek vele. (Hol látsz fireballt?) 10 után váltottam secret palára. Hasonló deck sok van, nekem ez jött be leginkább, főleg druida, face hunter és mage ellen szenvedtem, de előbbi kettőből keveset láttam. (Mint ahogy priest se sok jött szembe.)

    Továbbra is kevés időm van, az biztos, hogy november 9-én 100 fölötti winem volt palával, most van 192, tehát a napi 4-5 meccsnél most se sikerült többet menni.

    Szerencsére(?) rank 1-5-n nem jött nagy lose streak, bár tettem is róla: 2 vereség után azonnal kiléptem, nem hagytam esélyt a tilt-nek. (Mondjuk 2-3 meccs után is mindig kiléptem, még ha nyertem is, mert általában nem volt több időm egyben.)

    A deckről is lehetne sokat írni, bár főleg auto pilot, de a mulligan és a secretek kijátszása nem triviális, kell hozzá 30-40 meccs, hogy az ember rájöjjön, hogy mi működik jól.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák