Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz amargo #80854 üzenetére

    Ez normális üzletben nincs. Auchanban vettem az LG mosógépemet 4,5 évesen ajtó zar csere gond nélkül. 2 hete vettem MM ben egy oled tv t. Rákérdeztem, azt se tudták miről beszélek. A márka bolt.hu és hasonlóknál van ilyen.

  • amargo

    addikt

    válasz amargo #80854 üzenetére

    hupsz, most látom, hogy ezt itt darázs fészek volt felhozni.
    Tehát én úgy gondolom, hogy "ember nincs a földön, aki jelenleg 20+ évig ugyan azt a gépet használná" főleg, aki Miele-t vesz. Viszont azt 100%-ban megértem, hogy már maga a megbízhatóság tudata megéri az extra árat.

    pjen:
    Igen, megéri normális üzletben venni, tényleg csak furcsa volt, hogy 4-7 üzletet végig nézve, sokban az ajándék garancia inkább kamu volt.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • Sinesol

    veterán

    válasz amargo #80854 üzenetére

    Mosasi minőségben, ruhák kiméletében, etc is jobb a Miele, ezt kb minden szakboltban elmondják, még ott is, ahol nem is kapható, csak ugye meg kell fizetni. Mosás, száritás, mosogatásban a Miele az etalon, másban már nem feltétlen éri meg kifizetni a sok pénzt, bár a kinálat tetején azert elég komoly extrakat ad mindenhol a Miele, csak ugye fizesd ki.
    Na meg nem egy eldobható cuccot veszel, hanem egy elég komolyan összerakott műszaki gyöngyszemet, ez persze sokaknak nem szamit, van akinek meg igen. Mosógép terén pl a Miele 100kg környékén van, a többi márka meg 70-80kg, mert a Miele még vasöntvényt használ kiegyensúlyozásra, a többiek meg olcsóbb betonsulyt. Egy sütőnél ránézel a fél millás kiallitott sütőkre és egyazon árkategóriában hiába ad tudásban/extrákban többbet pl az AEG, egymás mellett nézve kb egypálcás bazári minőségnek tűnik az AEg a massziv Miele mellett, vékonyabbak a zsanérok, vékonyabb a lemez, vékonyabb az üveg, látszik a spórolás. A Miele az a márka, ami a spórolós út helyett azt választotta, hogy ugyanazt az anyagminőséget adja, amit mondjuk 30 éve láthatott az ember, csak ugye ennek az az ára, hogy lényegesen drágább, mivel ugye kb minden drágult azóta, munkaerő, nyersanyagárak, mérnöki dijak, logisztika, stb. Prémiumnál mindig lesz felár, amit kifizet az, akinek van pénze rá és igényes is.

    Kb ugyanaz a kategoria ez is, mint amikor a vita megy, hogy a Suzuki is jó 4 kereke van annak is, elvisz barhova, ami igaz is, viszont azert egy Mercedes mégsem ugyanaz, ezt szerintem mindenki tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák