Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsin

    senior tag

    válasz WaterWawe #54385 üzenetére

    Szokásoktól függ. Nekünk 6os van 2személyre. A karantén alatt néha kicsinek tünt, de ment 2x egymás után, nem nagy kaland. Átlag hétkoznap megtelik másfél nap alatt. Pld nagy edényeket csak ha nagyon koszosak(pulled pork készítés után) szoktam berakni, amúgy meg belefér kézzel elmosni a serpenyöket is, fél perc alatt. De ha be is rakom, akkor is elfér mellette pár pohár, az evöeszközök. Talán ha nagyobb konyha lesz, akkor egy keskeny beépíthetöset veszünk inkább, de ezzel a 6ossal is elvagyunk egyelöre, de bövülés esetén kényelmesebb lenne. Sosem volt ezelött mosogatógépünk, erre is én beszéltem rá a páromat, sok idöt megspórol, szeretjük. Vett valaki itt 8 terítékes gépet a topilban nem rég, nem tudom hogy annak mennyivel nagyobbak a méretei, de megnézhetitek estleg azt is hogy férne el. Ott van még egy tálca felül.
    Só: vhol azt olvastam hogy a nagyobb szemüt jobban ajánlják. Most metro sajatmárkás sónk van, Finish mosogatógép porral(elötte mülletes volt), rossmannos öblítövel. Nem érzödik az "íze " egyáltalán. Nem rég volt citrusos somat gélünk, annak jobban érzödött az illata mosàs végén.

  • BB9000

    senior tag

    válasz WaterWawe #54385 üzenetére

    Nekem rossz tapasztalatom van a 6 terítékes mosogatógéppel. Nem összehasonlítható egy normál méretű géppel. Ég és föld.
    Amiért nem szerettem: Kicsi, hangos. A kézzel mosogatást lényegében nem váltja ki, mert pont csak azokat lehetett belepakolni, amiket egyébként is könnyen elmosogat az ember. Azokat meg minek? Most egy 12 terítékes gépünk van. Abba minden belemegy. Szinte alig kell kézi mosogatást csinálnom. Csak a sajtreszelő, a fokhagymanyomó és ilyenek mosása történik kézzel. Nem vennék 6 terítékest és a meglévőt se tudom odaadni a családban senkinek a fenti okok miatt. Nem ajánlom.

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz WaterWawe #54385 üzenetére

    Nekünk van egy 12 terítékes Neff, meg egy 13 terítékes Bosch.. néha még ezeket is kicsinek érezzük, nemhogy egy fele ekkorát.
    Persze ez mind étkezési szokás kérdése is.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/projectiondesign_cyviz_f32_vizsim_mozigep_projekto_4/hsz_1-50.html

  • flegga92

    senior tag

    válasz WaterWawe #54385 üzenetére

    Ugyan ez a szitu volt nálunk is. Én egy outletben vettem 35e-ért azt hiszem Baumatic márkájú. De ahogy néztem ezt is 4 márkaként lehetett kapni. Mindegy melyiket veszed, tök ugyan az, 1-2 funkció más. 4 éve teszi a dolgát. Egyedül a nyomógombokat kellett cserélni, kb 25 Ft volt darabja :D
    Ketten vagyunk rá, rengeteg cuccot bele lehet pakolni ahhoz képest, hogy mekkora, csak ki kell kísérletezni hogy lehet összevariálni, pl a serpenyőt simán rá lehet tenni az evőeszköz tartóra és el is mosogatja.
    Nagy lábasokat is simán beveszi, akkor tányért már nem kell mellé tenni.
    Mi mindent ebben mosogatunk, kivéve az olyan lábast amiben mondjuk tésztát főztünk.
    Érdemes folyékony, vagy a DM-es por mosogatószert használni, pazarlás bele egy egész kapszulát bele tenni.
    Nagyon elégedetettek vagyunk vele, szépen elmosogat mindent. Szárítás is teljesen jó, kivéve a műanyag edényeket, azokon marad pár csepp. Egy hátránya van, az pedig hogy hangos! Nekünk a pulton van, így nem csillapítja semmi.
    Anyáméknak volt egy régi 20 éve 12 terítékes Bosch, az is halkabb volt, az új pár évesnek semmi hangja. Mosogatni ugyan úgy mosogat, minden tiszta lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés