Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz WaterWawe #54385 üzenetére

    Ugyan ez a szitu volt nálunk is. Én egy outletben vettem 35e-ért azt hiszem Baumatic márkájú. De ahogy néztem ezt is 4 márkaként lehetett kapni. Mindegy melyiket veszed, tök ugyan az, 1-2 funkció más. 4 éve teszi a dolgát. Egyedül a nyomógombokat kellett cserélni, kb 25 Ft volt darabja :D
    Ketten vagyunk rá, rengeteg cuccot bele lehet pakolni ahhoz képest, hogy mekkora, csak ki kell kísérletezni hogy lehet összevariálni, pl a serpenyőt simán rá lehet tenni az evőeszköz tartóra és el is mosogatja.
    Nagy lábasokat is simán beveszi, akkor tányért már nem kell mellé tenni.
    Mi mindent ebben mosogatunk, kivéve az olyan lábast amiben mondjuk tésztát főztünk.
    Érdemes folyékony, vagy a DM-es por mosogatószert használni, pazarlás bele egy egész kapszulát bele tenni.
    Nagyon elégedetettek vagyunk vele, szépen elmosogat mindent. Szárítás is teljesen jó, kivéve a műanyag edényeket, azokon marad pár csepp. Egy hátránya van, az pedig hogy hangos! Nekünk a pulton van, így nem csillapítja semmi.
    Anyáméknak volt egy régi 20 éve 12 terítékes Bosch, az is halkabb volt, az új pár évesnek semmi hangja. Mosogatni ugyan úgy mosogat, minden tiszta lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák