Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz sanzi89 #39584 üzenetére

    Nálam sajnos nem opció, nem fogok ezért lesétálni takarítás után 4 emeletet pluszban, hogy ott borítsam ki. Barom voltam, ebbe nem gondoltam bele, impulzus vásárlás volt + a környezettudatosság miatt választottam ezt, de mint mondtam rengeteg vizet elpocsékolok. Inkább a papír porzsák évente 2-3 alkalommal, sőt a ciklon szűrő miatt még annyi se kell, mert a nagyját megfogja. Mosogatni meg azért kell, mert ha nincs rendesen elmosva a 4. ürítés után egy szőnyeg után nem szív, meg kell állni, kimosni várni míg megszárad.
    Amit Cyborg is írt, az asszony nem tudja összerakni, pedig számtalanszor megmutattam neki. Valami mindig kimarad...
    Közvetlen környezetemben két embernek volt ők is úgy utalták mint én, kb öröm táncot jártak mikor tönkrement és lecserélhették másra.
    Lehet hogy ez a kb 5 éves modell volt ennyire selejt, az újak jobbak, de én soha többet nem veszek ilyet.
    Faterom is próbáltam tavaly lebeszélni, aztán mégis porzsák nélküli gépet vett nem olcsón (kb 50k) nem tudom milyen típus, de a 14 napos elállási idő elég volt ahhoz hogy megutálja és vissza küldje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák