Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petie

    veterán

    Halló fórumlakók :)
    Tegnap nagy örömömre megérkezett az AEG L6FLG48S mosógépem :))
    Az öröm nem tartott sokáig :K kedden hozzák az újat :DDD
    Kifogtam a 100ból 1et ami hibás..
    A márkabolt.hu nagyon rendes társaság le a kalappal előttük. Még a hiba előtt hívtak hogy rendben megérkezett-e papírokat is megkaptam-e. Ilyet még nem tapasztaltam sehol sem. Aztán jött Murphy és elb*szta a napom :DDD

    Bemásolom amit írtam a markabolt.hu-nak:

    Tisztelt Márkabolt!
    A mai napon megkaptam a mosógépet, sikeresen beüzemeltem, csavarok ki, dugók be a csavarok helyére, vízre ráköt, leeresztő be a falba. Az első "tisztító program"-ot elindítottam, ami kb 20-25 percet ment is, szépen tekert jobbra balra, pörgött, habzott egyszóval rendben ment minden (eközben telefonált egy hölgy kollégájuk és pont meséltem neki hogy minden rendben és már megy az első mosás). Amikor az első szivattyúzás menne a programban (gondolom én) akkor megállt és nem csinált semmit. egy idő után visszalépett a program és villogott a start/stop gomb, hibaüzenet semmi, olyan mintha akkor kapcsoltam volna be a gépet és válasszak programot. víz benne, nem eresztett le. Ezután hívtam a 061 510 1010 es számot, ahol kollégájuk nagyon segítőkészen elmagyarázta hogy a fali aljzatokkal lehetnek hibák, mert érzékeny az elektronika, javaslatára a kádba engedtem ki a leereszteni kívánt vizet ami jól is működött az utolsó centri/szivattyú programmal, de viszont a centri része már itt se indult el és vissza dobott a program elejére ismét. Ezután dobtam be egy pár ruhát és próbáltam volna egy 20 perces programot indítani. vizet beszívta, de már nem forgott a dob se. Fura hangokat lehetett hallani és 5 perc után újra program eleje, villogó start/stop és nem történik semmi.
    Csináltam egy videót is, 0:44-nél nagyon fura hangok jönnek.
    https://www.youtube.com/watch?v=XgFMMJcK294

    Tisztelettel
    Blabla Petie

    Nem indul jól a kapcsolatom az AEG-gel. Remélem a következő jobb lesz. :)

    ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Új hozzászólás Aktív témák