Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz #32577792 #42106 üzenetére

    Akkor magadat is eltilthatnád :DDD (a folyamatos mélázásokra gondolok, amikből litániákat írsz).
    Na, akkor most, hogy rajtam kívül még többen is leírták neked a lényeget(pjen, stellaz...), te meg nulla konkrétumot hozol, mert nyílván nincsenek ilyen esetek tömegével, amiket vizionálsz, akkor nem tudom még meddig kell a fórumot terhelni a valótlanságokkal?! Ezt a szélmalomharcot sem értjük, és nem jött be egyáltalán, de nem is jöhet, mert nem látunk mögötte tényeket, csak makacs ellenkezést. Nem értem az indittatást mögötte, ez ilyen csakazértis dolog lehet.
    Ugyan már :N , nem nekem kell bizonyítanom, hanem neked az állításaidat, mi csak cáfoljuk, ami mögött nem látunk tényeket, hogy ne legyenek az érdeklődők félrevezetve az ilyenek szajkózásával.
    Tedd már félre a nem tudom miből jövő sértődöttségedet, és maradjunk a tényeknél, tök jókat írsz pl. a Samu mosógépről, meg a hűtőről, azokat látjuk, hogy konkrétumok, és hagyd el ezt a flame-et, ha kérhetem végre és végleg az általad ismeretlen készülékekről.

    pjen Köszi, tudom, ezért csak költői kérdéseket írok a kollégának ;) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák