Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz ribarszki #33139 üzenetére

    én nem régiben beko sütőnél ( pirolitikus) grillnél 280 fokra állítva betettem a husit és benyomtam a bost gombot aztán olyankor nagyon nyomja a gyors felfűtést, átlendült a felfűtés gyorsaság miatt már a 280fokon, le is állt a fütés de az ajtót mechanikusan reteszelte hogy ne lehessen kinyitni ( mert pirolitikus módban az égési sérülések miatt már nem lehet kinyitni amikor elkezd forrosodni. ezt mechanikusan a hőmérséklet emelkedése zárja. Csak néztem hogy grillezödik a cucc majd 300 fokon ( ami nem baj mert a gázos 350 re fűt és ettől jo szaftos a közepe) és én meg nem tudom kinyitni az ajtót hogy fordítsak rajta :Y
    el kellett vónaolvasni a kezelési utasitast hogy ilyenkor ne nyomkorásszuk a bost funkciót :))
    De hát nem olvastuk mert egy sütő az egyszerü mint a faék mit olvassunk azon :D
    hiába kapcsoltam ki akkor se lehetett kinyitni. Valami bimetálos biszbasz lehet, ami mechanikusan reteszel, semmikép nem engedi kinyitni amíg vissza nem hül, akkor se ha közben elmegy az áram.
    aztan visszahült gyorsan mivel lekapcsolt a fütés és hozzáfértem már a husihoz utána már. nem égett meg pont jó lett kivül pirult belöl szaftos :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák