Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz diegho #32691 üzenetére

    én a lidlben vettem kb 2,5 éve 11500 volt
    kb ilyen[link]
    a különbség annyi hogy az idő visszaszámlálója ( bal oldalon a mienknek tekerős , nem digitális)
    kicsit torz a kép is mert hátrafelé hosszabbde nem találtam jobbat.
    természetesen kiemelhető belőle a háló nyelestől.
    A nyeles hálós részt be lehet csúsztatni sütéskor a kissé pupos ives részbe (a nyél alatt/előtt látszik)
    Ha a hálós kosarat kivettük utána ez a rész is komplett kiemelhető egyben, a kezelőszervekkel együtt egy egységet tartalmaz, ( a képen a fényes elejü panel az elején a gombokkal ) a belső felén ezen van a fütőszál is. Ha a helyére illesszük akkor gyakorlatilag elmerül az olajban a fűtőszál része , egész le a fenekéig, mintha egy merülőforraló lenne.
    Végül, ha már a kosarat meg ezt a komplett vezérlőegységet is levettük, kiemelhető az edényzete és könnyedén kezelhető
    Ha a három darabot kivettük akkor már csak a ház része marad. és külön darabokra szedve így könnyedén takaritható.
    a középső betétes részen vastag késes csatlakozó van, az csuszik bele egy erre kialakított aljzatba ( mintha egy konnektor lenne) mikor összerakjuk , igy van megodva a levehető fütőegység áramellátása, emiatt könnyen leszedhető. Természetesen összerakott állapotban lehetetlen hozzáférni ehhez, és a burkolatok is ugy vannak megoldva hogy összerakott állapotban ha rácsorog bármilyen folyadék nem tud oda/belefolyni
    Van benne egy védelem (reset gomb) ha véletlen olaj nélkül bekapcsolnák , akkor sem tud szétégni mert a védelem le fogja kapcsolni mielőtt széthevülne. ( ilyenkor nem áll vissza alapüzemmódba, be kell nyomni előtte ezt a bizonyos reset gombot)
    két és fél éve használjuk , nincs vele gond, gyorsan süt, gyakorlatilag az olajba van merítve a fűtüőszál így gyorsan adja át a hőt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák