Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Csabroncka #20710 üzenetére

    Nem az a problémám hogy párás a levegő, hanem hogy mint írtam teregetés után reggelente folyik a víz az ablakon. Hogy van-e penész nem tudom, de mivel a külső falon van a szekrénysor könnyen előfordulhat hogy van mögötte, a másik szobában is miután elszedtük onnan derült ki hogy volt.
    A tippeket köszönöm, de:
    Régebbi mosógépünk van, ezen nincs 1000+ fordulatos centri.
    Szellőztetni többször szoktunk, de a pára jellemzően éjszaka keletkezik.
    Elszívó mellett én nem tudnék aludni.
    A szabadba teregetni nem szeretnék, pláne nem hiszem hogy lenne értelme télen (jó időben nincs párásodási problémánk).
    Még néminemű lakásátrendezős ötleteim vannak megpróbálkozunk azzal, aztán ha nem válik be majd a feketepénteki vagy karácsonyi akcióban lövök egy szárítót.

    Morris!
    Igen, olvastam hogy neked pozitív a tapasztalatod. De sajna korlátos a büdzsé így ha van más opció akkor az lesz, ha nincs akkor meg a szárító.
    Nem tudom mennyire olvastál utána, a hőszivattyús/kondenzációs közti imént említett eltérésről tudsz valamit? Ahogy nézegettem a kondenzációs készülékek 100k, a hőszivattyúsok 140k körül mennek, így ha tényleg igaz hogy utóbbi 60 százalékkal kevesebbel beérik akkor bő két év alatt visszahozná a különbözetet.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák