Hirdetés

  • Elden Ring - Shadow of the Erdtree teszt

    gp Több, mint két évet kellett várni az Elden Ring első, és valószínűleg egyetlen kiegészítőjére. Megérte vajon a várakozást?

  • Itt a Logitech Keys-To-Go 2

    ph A táblagépekhez és más kisebb méretű mobil eszközökhöz szánt billentyűzet háromféle színben lesz megvásárolható.

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz pjen #19067 üzenetére

    Szerintem eléggé leromlott a minősége, anyum aki fiatal kora óta azt itta még ős is meg jegyezte ezt.

    (#19068) DeFranco
    Nem mondhatom el a véleményemet?

    ha ez is kifulladt, akkor még elővehetjük a "csobbanás felhangjai, avagy szebb harmonikusokkal és tisztább vonósokkal mosogat-e gépünk ha pruntánium-oxiddal bevont KáCsa kábelről adjuk neki a váltóáramot, és vákuumban öntött réztörcséren át adagoljuk az evian ásványvizet"

    Vehetjük mert én pont a hitetlenek közé tartozom :DDD

    igen. palomát iszom. kotyogóból. cukorral.
    Egészségedre :)

    Én kávéból a klasszikus vonalat szeretem, a eper és stb ízeket én nem érzem meg ezekben a savas kávékban. Van aki igen, annak biztos jó.

    Érdekes nekem soha nem volt bajom a kotyogós és társaival, mindig szerettem, de mióta azért én is jobban bele merültem azóta nem ízlik. Ha kell megiszom azért nem utasítok vissza egy kávét, de igen is hatalmas különbségek vannak egy jól elkészített kávé és egy kotyogós között. Bár sok étteremben a milliós géppel készített kávé nincs olyan mint egy kotyogós. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák