Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TuTa86

    tag

    Sziasztok!

    Szükségem lenne tanácsra a tapasztaltabbaktól. Adott egy Onkyo TX-NR3007-es erősítő, amit elég sokat használok Pure Audio módban zenehallgatásra, mert szerintem jó tere van, számomra jól teljesít zenében. Klipsch R-28F frontsugárzókat hajt az erősítő, az ő kábelezésükben szeretnék kapni iránymutatást.

    Első körben single wire voltak csatlakoztatva Triangle Opera kábellel de szerettem volna kihasználni a frontok dupla kábelezhetőségét, így vásároltam még egy párat az Operából és bi-wire voltak összekötve BI-AMP módban hajtva. Így nagyon tetszett a hangja sokkal energikusabban szóltak filmen és zenén is és nagyon jó kis széles szinpadteret produkált. A kis ördög persze nem alszik: Vásároltam fejlesztés képpen egy pár Audioquest Rocket 33-as kábelt, amit BTL módban kötöttem be, a gyári jumperekkel. Most abban szeretnék tanácsot kapni, hogy merre tovább? Gondolkodom rajta, hogy, készíttetek Kácsában Rocket 33-ból jumpert vagy spóroljak össze még egy szettre és használjam újra bi-wire?

    Köszönöm ha mutattok írányt! Elnézést hogy hosszú lett.

    pacsi

    Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

Új hozzászólás Aktív témák