Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz hackeeeee #5678 üzenetére

    A probléma a következő: öööö....nincs hang. :F
    Ez egy olyan rendszer, amiben van egy plazmatv, egy laptop, egy DVD lejátszó, és az erősítő. Minden (DVD, és laptop) HDMI-n megy az erősítőbe, abból pedig HDMI-n a TV-be.
    Bekapcsolást követően 10-15 percig SEHOGY SEMMI hang nem jön ki a hangfalakra! Aztán kapcsolgatás/bemenetváltás után egyszercsak van. Visszaváltok mondjuk DVD-re, és megint nincs, holott mindent teljesen úgy csináltam, mint 5 perccel azelőtt, és akkor minden rendben volt. :F Átkapcsolok tunerre, a kijelzőn írja az RDS-s, meg minden egyebet, de hiába adok rá hangot, semmi.
    A legviccesebb az volt, mikor minden rendben ment egy jó ideig, aztán a végén a rádiót is beállítottuk, meguntuk a rádiót, távirányítóval kikapcsoltam, egy perc múlva visszakapcsoltam, és a tuner néma! :F Persze utána minden más is...
    Nem tudom elképzelni, hogy ennek a gépnek így kell működnie. Reseteltem is, hátha el van állítva valami, de ugyanez a szitu.
    Hálás lennék az ötletekért! :R

    Ja! Most hazahoztam, itt csak egyetlen digitális jelet kap (coaxon), meg a rádió, és itt sem ad ki egy árva hangot se magából. Mondjuk itthon 4 Ohmos hangfalakat kötöttem rá, és az van a gépen, hogy 6 Ohm-tól, de ettől kéne hangot adnia, nem?! :F

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Aktív témák