Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz Dictator^ #32867 üzenetére

    Kérjen KáCsáéktól, ott van választék!

    (#32866) Integra
    Nem arra gondoltam, hanem összességében, az egész helyiségre. A minimalista dizájn és a jó akusztika ritkán járnak együtt.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Peak

    addikt

    válasz Dictator^ #32867 üzenetére

    Én már megtaláltam a választ a HDMI kábel mizériára, hogy miért érdemes jobb minőséget venni, de ott is van egy határ, ami fölött totálisan felesleges.

    Egyéb iránt minden információ fent van a neten, össze lehet szedni, és egy piciny szakirányú tudással meg lehet érteni, hogy miként "jön elő" a különbség egy ócó-gagyi és egy minőségi HDMI kábelből.

    Jómagam tegnap tapasztaltam, hogy egy gagyi árnyékolatlan 2000 forintos kábel milyen problémát tud okozni. Pl. hang kimaradások ( DAC hiba ) és kép vibrálás, csikok, bevillanások a TV-n, stb.stb.stb.

    Miután kicseréltem a kábelt egy másik 6000 forintosra, meg is szűntek ezek a gondok.

    Tessék szépen kutakodni és MEGÉRTENI, hogy mi a difi kábel és kábel között. :)

    (egyszer ha jók lesztek én meg kellően unatkozom, összepötyögöm a lényegét)

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Aktív témák