Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz k.daniel91 #81394 üzenetére

    Az Apple tv egy jó streaming eszköz lenne de hangra nem a legjobb.
    sokan szenvednek vele hogy átkódol, átkever, nem megfelelően továbbítja a hangsávokat még megfelelő beállítás után sem.
    Ezért váltottam anno Shieldre.
    A Philips Tv--t majd teszteld le lejátszásra ha eARC képes erősítőt veszel, lehet meg fogsz lepődni.
    Ha újban gondolkodsz (nem világos hogy használt vagy újat szeretnél) akkor
    Streaming feltételeknél neked jól jönne az eARC és a Dolby Vision támogatás,ezért minimumszintnek őt választanám ez 180K
    [Sony STR-DH790]
    Vannak hiányossága kapcsolatok terén, csiptetős a fő frontokon kívűl a csatlakozása,de eARC, Dolby Vision, Atmos stb mindent támogat és az árához képest meglepően jól szól.
    Ha feljebb akarsz lépni ajánlom őt : [DENON AVR-X1800H 7.2 8K] 240 ezerért jó vétel és mindent tud amit tudnia kell ebben a kategóriában. menüben igényesebb és erőben kicsit többet tud adni a [Denon AVR-X2800H] de hangzásban és szolgáltatásokban nincs különbség. Ez 299 K.

    Én ezekből az 1800H-t vagy a 2800H-t venném mert az már támogatja a PS5 nél a HDMI 2.1 funkciókat tehát van VRR , de az eARC miatt igazából jobb ha a TV-be van kötve a PS5, a késleltetés miatt, tehát sok veszteség nem ér a 2.0b/ eARC támogatású Sonyval sem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz k.daniel91 #81396 üzenetére

    Elméletileg maradhat,igen,az eARC miatt veszteségmentesen megy át a hang.Annyi,hogy a Philipsen 2 darab HDMI 2.1 port van,abból az egyik pont az eARC ,szval abba csatlakoztasd az erősítőt a másikba a PS5 konzolt.
    De ha mindent az erösítőbe kötsz az is tökéletes,ott a 8K portokat használd értelemszerűen.
    Én azt ajánlom,hogy kösd az Apple tvt az erősítőbe a Sony-t meg próbáld ki tapasztalsz e késést ha az erősítőbe kötöd.Szerintem nem fogsz.
    Az 1800X jó döntés sztem is.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák