Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valkűr

    őstag

    válasz windlord #7411 üzenetére

    Mar nem a sub a téma. A téma az azonnali ajánlás ugy,hogy kozben lehet felét nem is hallotta. Nyilvan a tippet,tanácsot csak Olyan embertől fogadom el aki valoban hallotta, ismeri mind amit ajánlott es nem csak a hasára ütött. Ha azt irja igen hallotta őket akkor sokat segitett és megfogadom a tanácsait. De tudom, h sokan ugy ajanlanak dolgokat hogy felét még csak nem is ismerik. A bizonytalansagom szeretnem eloszlatni. De elmondom miből inult ez az egész.

    Olvastam teszteket, mert gondoltam befektetek egy gyári új sub vásárlásba olyan 100 ezres arsavban. A JBL volt az egyetlen ebben a 130 ezres kategoriaban amiről ennyi jót irtak. Ez gyanut keltett bennem es arra voltam kivancsi hogy ebben az árszegmensben valóban ez lenne az egyetlen sub ami ennyire jó. Ezért tettem fel az első kérdésem.

    Nyilvan itt azok véleménye a mervadó akik hallották a szóban forgó darabot és mást is hasonló arszegmensben. Az nekem nem segítség ha valaki az ár miatt irja hogy X jobb mint a Jbl csak mert latja hogy drágább akkor biztos jobb mert magasabb katba tartozik, mert ugye tudjuk ez nem mindig fedi a valóságot. Szóval ennyi roviden a történet. Ezért lovagolok a témán és mert nemigen van lehegosegem itt ennyi subot meghallgatni.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Új hozzászólás Aktív témák