Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    válasz b. #71977 üzenetére

    +@proci985 és Gino120
    Köszönöm a válaszokat. :R Nem is nézelődök akkor tovább, ez a Klipsch-szett lesz.
    Megnéztem a "dobozok" méretét, és a leendő helyüket: el fognak férni. A háttérsugárzókat nem falra, hanem állványra terveztem tenni. Az ilyen dedikált, hangszóró-állványoknak még nem néztem utána, de remélem lesz, ami elbírja ezeket. (A spec. szerint 9 kg). (Ha minden kötél szakad, marad a DIY zártszelvényes megoldás.)

    A basszus érzékeny pont, mivel a mélyeket még én is visz. jól hallom, mitöbb zavar is a túl erős dobogás, nagyobb hangerőn pláne. Nem szeretném, hogy ez uralkodjon, minden mást elnyomva. Sok film egyébként is szvsz elég furcsán van hangszerelve: van, ahol folyamatosan játszanom kell a jelenetek között a hangerővel, mert a háttér zene/effektek erősek, a párbeszédeknél meg fülelnem kell. Ettől függetlenül a mélynyomó is tervben volt, bár most proci985 kicsit elbizonytalanított. :B RP-280F frontokkal 75k-val kerülne többe ez az 5.0 rendszer. Mindenképpen költséghatékonyabb lenne, mint a 260F frontok + egy mélynyomó. Nem biztos, hogy én kevésnek érezném a mélyeket így sem.

    Elméletben, ha maradnék az eredeti szettnél subládával, akkor utóbbiból melyik passzolna?
    A boltban az SPL-120-at kínálják hozzá, ami nekem azért overkillnek tűnik. Az ajánlott R-112SW már barátibb (árban is). Ennél már semmiképpen nem ajánlott lejjebb menni? Mondjuk egy R-120SW-re?

Új hozzászólás Aktív témák