Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz BBéci #38322 üzenetére

    Pont ez a lényeg: mind2 vége tökéletesen ugyanolyan. Sehol nincs irányjelölés, felirat vagy leírás a dobozon - sőt, még utalás sem - a bekötés irányát tekintve. Kivéve persze az AV Online tesztet, amit azért nem értek mert ott is a Triangle jelet mutatják a képen, és sem pontos leírás vagy magyarázat a bekötés miért/hogyan kérdésre semmi. Pedig ott elvileg csak hozzáértő szakújságírók tesztelnek, írják és/vagy lektorálják a cikkeket. :U
    Azért tartottam fontosnak pontosítani, mert ált. van megadott irány (bár azt én sem értem, hogy a tiszta réznek miért nem mind1 merről merre folyik benne az áram, legalábbis első használat során mert utána még van is ráció benne). És hát ez egy 30k-s kábel (BF féláras vásárlással, ami azért nem mindenkinek pár filléres holmi) ezért nem akartam helytelen módon használatba venni ezzel rontva az általa elérhető minőséget.
    De eddig csak a "szerintem" és a "valószínűleg" valamint a "minden bizonnyal" válaszokat találtam, ami azért nem teljesen nyugtat meg. Legalább a gyártó vagy a forgalmazó termékleírásában lenne erre vonatkozó, egyértelmű infó de sajnos nincs.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák