Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz buci68 #74809 üzenetére

    Szerintem Cinema 60 nem jó ennyiért, ha csak nem szól úgy mint egy felsőkategóriás vas valami csoda folytán.
    Nincs Dirac, ráadásul a sima Audyssey MultEQ XT van csak benne nem a fejlettebb 32 verzió. A Marantz 5015 tudását adja jó sok felárral. Kint nem tudom mennyi,de itthon az 5015 320 K körül indított most 419 ezer újan az infláció miatt.
    A Cinema 60 meg 540 ezer forint. :Y Szerintem ez pofátlanul magas felárazás egy alap butított bemérős 7.2 erősítőért.
    6015 már 9.2 és XT32 bemérős.
    Mint írtad egy év garival fejlettebb bemérővel olcsóbban sokkal jobb vétel, ha csak nem műveltek valami csodát a Cinema 60-ban hangzás ügyileg és lett hirtelen Arcam szintű.
    Helyedben Marantz 6015-7013- Denon 4500 vonalon gondolkodnék, ha Denon,vagy pedig nem első lépcsős Yamaha Aventage széria használtan( nekem eddig favorit márka)esetleg egy jó NAD vagy Arcam használtan, ha zene és Bluray.
    embe árul itt[link] pl egy NAD 758 V3 at full Dirac licensszel, zenére és házmozira bemérés után jó kis vas, bármit is mérnek ki belőle.
    Én is most adtam el az enyémet, annyi hogy az enyém V3i volt

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák