Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz a347 #73832 üzenetére

    Félre ne érts, nyomokban sem ellened szólt és grat az AVR-hez ;)
    Jelen esetben egy olyan dologról beszélünk amivel pl nem lehet életek kioltani (de szerintem még hangszórót sem), szóval nem arról van szó, hogy hogyan építs ki mondjuk egy új áramkört és a szabad modulba, hogyan szerelj - kösd be a megszakítót......ha nincs hozzá affinitás, sehogy, ne nyúlj hozzá, de ez egy olyan dolog amivel kicsit foglalkozva könnyen összeáll az alap, ami elég is ahhoz, hogy Te magad meg tudj csinálni egy jó kalibrálást.
    Amúgy a görbékben az akusztika vagy esetleg a dobozok sajátosságai miatt lesznek völgyek, csúcsok. Ezt maximum pár dB-vel a célgörbéhez igazítjuk ha akarunk ezzel ennyit szórakázni, de semmilyen esetben nem tudom elképzelni, hogy erre az xy Hz tartományra valaki rápakol majd még +50dB-t, hátha elérve ezzel a max teljesítmény környékén a sugárzó meggyilkolását szóval a baj a szakival van szerintem, aki ilyenekkel riogat elérve esetleg ezzel, hogy miért lesz ránk szükséged a jövőben. A szakmám szintén nem kerül emberi életekbe és a lehető leghétköznapibb nyelven (ha van rá fogadó késség) mindig próbálom is elmagyarázni, hogy mi miért van és, hogy ezen, hogyan tud esetleg változtatni akár az otthoni körülmények között is, de persze tudom, a világ nem így működik

Új hozzászólás Aktív témák